Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 50w waterproof led flood lights ] mecz 295 produkty.
IP65 Outdoor 50W 100W 150W 200W LED Solar Flood Light KCD Odlew aluminiowy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
50W Solar Outdoor Flood Lights ABS IK07 Obudowa rozpraszająca ciepło ze szkła hartowanego
| Nazwa przedmiotu: | Reflektory zewnętrzne Soalr 50 W |
|---|---|
| Moc: | 50 W |
| Materiał obudowy: | Wysokiej jakości ABS |
50 Watt Outdoor LED Flood Lights wodoodporne IP65 o wysokiej lumenów klasy komercyjnej na zewnątrz 10000 lumenów 6000
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
IP65 Zewnętrzny wodoodporny SMD Aluminium 20W 30w 50w 100w 150w 200w Led Flood Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Zewnętrzne reflektory LED o wysokim natężeniu światła 50W Bezpieczeństwo 2700K Oświetlenie wodoodporne
| Źródło światła: | chip epistar/bridgelux/bridgelux |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Cri (ra>): | 80 |
China Supply Factory Price LED Flood Light wodoodporny IP65 zewnętrzny 50w 100w 120 Watt z certyfikatem
| Rodzaj produktu: | Zewnętrzne światło powodziowe LED |
|---|---|
| Materiały mieszkaniowe: | Aluminium |
| Świetlny: | 90-100/110-120lm/W |
100w 150w 200w Zewnętrzne reflektory LED Wysokie lumeny 90-100lm / W Wodoodporne pochłanianie ciepła
| Nazwa produktu: | Zewnętrzne światło powodziowe LED |
|---|---|
| Materiał korpusu: | Soczewka ABS + PC |
| Wydajność świetlna: | 90-100 lm/W |
Mały rozmiar 80 lm / w IP65 50 w SMD Ultracienkie światło powodziowe LED do biura
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Solar Led Flood Lights Lampa 300W 400W 500W Ip65 Wodoodporne oświetlenie zewnętrzne do ogrodu
| Temperatura barwowa (CCT):: | 2700 ~ 6500 K. |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V):: | AC 85-265 V. |
| Skuteczność świetlna lampy (lm / w):: | 170 |
Na zewnątrz 200W LED Flood Light Zatwierdzona CE aluminiowa obudowa wodoodporna
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 100 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |

