Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 50w waterproof led flood lights ] mecz 295 produkty.
Ogród SMD RoHS CE IP66 wodoodporny Projektor Czujnik ruchu 50w 100w 200w Stadion sportowy LED Flood Light Outdoor
| Nazwa produktu: | EK05-E |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Temperatura pracy ((°C): | -10℃ ~ +50℃ |
Led flood light for outdoor using high lumen good quality ip65 waterproof
| Nazwa produktu: | BK10 |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Temperatura pracy (℃): | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
Boisko sportowe Outdoor Wodoodporny IP67 Aluminium 10w 20w 30w 50w 100w 150w 200w 300w Smd Led Flood Light
| Materiał: | Aluminiowy Dom + PC Len |
|---|---|
| Kolor: | Białe światło dzienne/Ciepła biel/Chłodna biel |
| Moc: | 10W/20W/30W/50W/100W/150W/200W |
KCD Stadium Smart Large Portable Ip65 Led Flood Light 50w
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne światło powodziowe LED |
|---|---|
| Chip LED: | Chip LED wysokiej mocy |
| Materiał: | odlew aluminiowy |
SMD2835 Zewnętrzne oświetlenie powodziowe LED
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
20W Wodoodporne zewnętrzne oświetlenie przeciwpowodziowe Anti Dazzle Optyczne światło powodziowe o wysokim prześwicie
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm/w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240V |
5000 lm zewnętrzne oświetlenie powodziowe LED z przełącznikiem kontroli koloru
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
50 watów led light flood aluminiowy smukły stadion o dużej mocy kąt wiązki 120 stopni;
| Źródło światła: | Prowadzony |
|---|---|
| Klasa IP: | Wodoodporność IP66 |
| kolor: | Srebro |
100w 200w LED Flood Light do parku Ultra cienki ciepły biały RGB
| Kolor: | czarny biały |
|---|---|
| Aplikacja: | Ogród, oświetlenie wewnętrzne, KRAJOBRAZ, kwadrat, oświetlenie zewnętrzne |
| Typ przedmiotu: | Nowoczesna stojąca lampa podłogowa |
Przenośna lampa robocza LED o mocy 50 W Regulowana lampa robocza LED o jasności 2000 lumenów
| Nazwa produktu: | 50W 100W 150W 200W ładowalna lampa powodziowa LED |
|---|---|
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
| Źródło światła LED: | Epistar SMD2835/5730 |

