Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 50w waterproof led flood lights ] mecz 295 produkty.
Ciężkie urządzenia do regulacji prędkości elektrycznej LED Flood Light 100-150lm/W Aluminiowy obudowa
| Materiał: | Aluminiowa obudowa |
|---|---|
| Świetlny: | 100-150lm/w |
| Współczynnik mocy: | PF>0,9 |
Żaroodporne, odporne na deszcz, zewnętrzne oświetlenie powodziowe LED 100w
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
150W IP65 Wodoodporny Super Bright SMD Led Flood Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Stadionowe oświetlenie zewnętrzne LED RGB 10w 20w 100w zimny biały reflektor
| Typ przedmiotu: | Sztuczne oświetlenie |
|---|---|
| Aplikacja: | Stadiony sportowe, KRAJOBRAZ, ogród, plac, budynek |
| Temperatura barwowa (CCT): | Zimna biel, ciepła biel, czysta biel |
ROHS High Lumenes Ip66 80lm / W Zewnętrzne oświetlenie powodziowe LED
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
KCD Outdoor LED Flood Light IP65 Przemysłowy odlew aluminiowy Odporny na wysokie temperatury 100 Watt
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
OEM ODM 9000LM 100w 150w 200w LED Flood Light IP65 Wodoodporny
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Aplikacja: | Ogród, oświetlenie wewnętrzne, KRAJOBRAZ, kwadrat, oświetlenie zewnętrzne |
| Napięcie wejściowe (v): | AC85-265V |
Przenośny stadion Modular 400w 200w LED Flood Light Kąt świecenia 90°
| Nazwa produktu: | Światła przeciwpowodziowe do ogrodu |
|---|---|
| Kierowca: | Znaczy dobrze |
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V AC |
6500K 10000lm Świetliste zewnętrzne światła LED dla przemysłu
| Temperatura koloru (cct): | 2700K-6500K |
|---|---|
| Zalecane użycie: | Magazyny, przemysł, handel detaliczny |
| Kwalifikacja IP: | IP65 |
DC Solar LED Flood Light IP65 100 W 200 W 300 W Reflektor ładowalny
| Nazwa produktu: | Światła powodziowe zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny 6 V/10 W |
| Bateria: | LiFeO4 3,7 V/10AH |

