24000 lumenów Outdoor 200w LED Flood Light Dobre pochłanianie ciepła 80 CRI 120 ° Stopień 320 Koraliki Led
Outdoor 200w LED Flood Light
,CRI 80 200w LED Flood Light
,LED Flood Lights Dobre pochłanianie ciepła
Trwała obudowa dobre odprowadzanie ciepła PF> 0.9 80 CRI 120 ° stopień 320 koraliki led 24000 lumenów 200w zewnętrzne oświetlenie ledowe

Informacja dotycząca przedmiotu
[Super jasne i energooszczędne] Wyposażony w 320 ultrajasnych koralików Epistar LED (SMD 2835/5050/5054/3030), ten reflektor LED o mocy 200 W może wytwarzać do 24 000 lm jasnego białego światła dziennego.Może zastąpić tradycyjne żarówki halogenowe o mocy 1000 W, może zaoszczędzić ponad 85% rachunków za energię elektryczną.
[Łatwa instalacja]Wyposażony w długi kabel i wtyczkę z podłączonym przewodem uziemiającym, możesz łatwo zainstalować nasze światło bezpieczeństwa na suficie, ścianach, ziemi lub innych miejscach za pomocą regulowanego metalowego wspornika o 180 °, a następnie podłącz i graj (śruba nie jest dołączona).
[Trwała obudowa i pochłanianie ciepła] Żywotność do 50 000 godzin dzięki ulepszonemu projektowi chłodzenia, radiatorowi typu żeberka i specjalnemu odlewowi aluminiowemu zapewniają bezpieczne i stabilne długotrwałe użytkowanie, skutecznie unikając przegrzania, przetężenia lub zwarcia.
[Szerokie zastosowanie] Obudowa z odlewanego ciśnieniowo aluminium i solidna szklana osłona światła zapewniają, że to wodoodporne światło powodziowe może dobrze działać w strasznej pogodzie, takiej jak deszcz, wichura, deszcz ze śniegiem, śnieg.Doskonale nadaje się do oświetlenia zewnętrznego, jak korty, ulice, statki, ogrody, podwórka, skwery, garaże itp.
[After Sales] W KCD Lighting możesz cieszyć się 3-5-letnią bezproblemową gwarancją. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami.Odpowiemy ci w ciągu 24 godzin.
Parametr OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO LED 200W
| Moc | 200 W |
| Wydajność świetlna | 90-120 lm/W |
| Strumień świetlny | 18000-24000lm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| Źródło światła | SMD2835/5050/5054/3030 |
| Napięcie robocze | AC 85-265V, 100-277V 50-60Hz |
| Długość życia | ponad 50 000 godzin |
| Wodoodporny | IP65 |
| Certyfikat | CE/CB/RoHS/EMC |
| Gwarancja | 5 lat |
O FAQ
P1: Czy jesteś fabryką?
Odp .: Jasne. Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się zaawansowanymi technologiami, z ponad 10-letnim doświadczeniem w oświetleniu LED.Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w przyszłości.
Q2: Czy mogę zamówić próbkę do testów?
O: Tak.Witamy w zamówieniu próbki w celu przetestowania jakości.Próbki są dopuszczalne.
P3: A co z czasem realizacji?
Odp .: Próbki potrzebują 1-3 dni.Czas produkcji masowej zwykle wymaga 15-20 dni roboczych.To zależy od ilości zamówienia.
P4: Czy masz MOQ?
Odp .: Małe ilości są akceptowane.Dostępny jest 1 szt. Do sprawdzenia próbki.
P5: Jak wysyłasz towary?
Odp .: Zwykle wysyłamy drogą morską.
P6: Czy oferujecie usługi OEM/ODM?
Odp .: TAK. Prosimy o formalne poinformowanie nas przed masową produkcją i potwierdzenie projektu najpierw na podstawie naszej próbki.
P7: Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp.: tak. 3-5 lat gwarancji.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.