Zewnętrzna solarna lampa powodziowa LED 50W 100W 200W 300W 400W 500W
300w światło słoneczne
,Światło napędowe 500w
,Reflektor LED o mocy 200W na energię słoneczną
P65 wodoodporny zewnętrzny reflektor LED 50w 100w 200w 300w 400w 500w światło słoneczne
Szczegóły produktu

[Trwałe i szeroko stosowane]Wykonane z aluminiowego obudowy i soczewki.Dobra wydajność oświetlenia, ma kąt wiązki 90°. Światło napędowe LED działa dobrze na zewnątrz w deszczu, śniegu i innych gorszych warunkach pogodowych.Świetne światła LED do ogrodów, stodoła, ganek, fabryki, doky, placówki, stadiony i inne miejsca, w których potrzebne jest oświetlenie.

[Ultra wysoka jasność]: reflektor przyjmuje wysokiej jakości układ LED, który ma zalety wysokiej jasności, wysokiej wydajności świetlnej i długiej żywotności.Jasność jest kilkakrotnie wyższa niż w tradycyjnym projektorze LED, ale oszczędza nawet 80% energii elektrycznej.

[Wykorzystane rozpraszanie ciepła, wodoodporność IP65] Światło reflektorów LED wykorzystuje ukształtowany radiator ciepła, aby zwiększyć powierzchnię kontaktu z powietrzem,skutecznie przyspieszyć rozpraszanie ciepła i wydłużyć żywotność zewnętrznego reflektora LED. Światło bezpieczeństwa jest polerowane i poddane elektrostatycznej obróbce, nie łatwo zardzewiać i zanikać.zmniejszenie liczby zmian świateł, zmniejszając w ten sposób pracę ręczną.
Parametry produktu
| Wydajność (lm/W) | 130 lm/W |
| Moc (W) | 200 W |
| CKT (K) | 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K |
| napięcie | AC 185-265 V 50/60 Hz |
| Kąt wiązki | 90° |
| CRI | Ra>75 (zazwyczajne) / Ra>80 |
| Wskaźnik mocy (PF) | PF> 0.90 |
| Ocena IP | IP65 |
| Ocena IK | IK08 |
| Środowisko pracy | "-20oC ~ + 50oC, 10% ~ 90% RH" |
| Żywotność L70 w temperaturze 25oC | > 50 000 godzin |
| Materiał nadwozia | Pozostałe, nieobrobione |
| Kolor obudowy | Szary |
| Materiał na okładce | Szklane soczewki temperowane |
| Rodzaj montażu | Na potopie / Na suficie / Na ścianie |
| Standardy | CE, RoHS, EMC, CB, IP65, IK08 |
| Rozsądna tolerancja | Watt: ±10%, CCT: ±500K, efektywność światła: ±5% |
Częste pytania
Mogę prosić o próbkę?
O: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane do oceny jakości.
Co z czasem realizacji?
A: Zwykle 5-7 dni dla zamówienia próbkowego, 30-40 dni dla zamówienia masowego.
P3: Jak wysyłasz towary i jak długo trwa ich przywóz?
A: Zwykle wysyłamy za pomocą DHL, UPS, Fedex. Zazwyczaj przybycie trwa 3-7 dni.
P4: Czy można drukować logo na produkcie oświetlenia LED?
O: Tak. Proszę wysłać nam logo lub informacje, które chcesz wydrukować na lampie.
P5: Czy oferujesz gwarancję na produkty?
O: Tak, oferujemy 3-5 lat gwarancji na nasze produkty.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.