5000K 100Watt Zewnętrzne reflektory LED SMD 5054 do ogrodu
Światła zewnętrzne LED o mocy 100 W
,SMD 5054 Światła zewnętrzne LED
,5000K zewnętrzne światła LED

Specyfikacje
| Model nr. | BK02-2 |
| Watty | 100 W |
| Materiały mieszkaniowe | ADC12# odlewy matrifowane Aluminium |
| Wydajność świetlna | 100lm/W |
| Przepływ światła | 10000 ml |
| napięcie | AC 85-265V |
| Ocena IP | IP65 wodoodporność |
| Materiał soczewki | Obiektyw PC |
| PF | > 0.9 |
| Gwarancja | 5 lat |







Cechy
Wysoka wydajność świetlna: oszczędność ponad 85% na rachunku za energię elektryczną przy dobrej wydajności oświetlenia zewnętrznego.
Bez obsługi: wyjątkowo długa żywotność zmniejsza częstotliwość ponownego oświetlenia.
IP65 wodoodporny: Oznaczony jako wodoodporny IP65, może być szeroko stosowany jako oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne w magazynie, garażu, ogrodzie, podwórku, tablicy reklamowej, placu zabaw, bramie itp.
Szeroki kąt wiązki: brak cienia i blasku przy kącie wiązki 120 stopni, tworzą bezpieczeństwo bez cienia i szeroką dystrybucję wiązki dla ogólnego oświetlenia powodziowego.
Uniwersalność: uchwyt jest obracający się, co pozwala na elastyczne zamontowanie światła na suficie, ścianie i ziemi.
Częste pytania
Q OEM/ODM lub logo klienta wydrukowane jest dostępne?
Tak, OEM / ODM, logo klienta jest mile widziane
Q Data dostawy?
7 dni na próbkę, 15-20 dni na zamówienie
P: Jakie są warunki płatności?
30% T/T z góry, saldo przed wysyłką
Q Jak kontrolować jakość?
Mamy profesjonalny zespół QC. Kontrolujemy jakość podczas masowej produkcji i sprawdzamy kompletny towar przed wysyłką.
Jeśli nie mamy spedycji w Chinach, czy zrobisz to dla nas?
Możemy zaoferować najlepszą linię żeglugi, aby zapewnić Państwu terminowe dostawy towarów po najlepszej cenie.
Nigdy wcześniej nie byłem w Chinach, możesz być moim przewodnikiem w Chinach?
Z przyjemnością zapewniamy Państwu usługę typu one-stop, taką jak rezerwacja biletów, odbieranie na lotnisku, rezerwacja hotelu, towarzyszenie w wizytach na rynku lub w fabryce.
Czy mógłbyś wysłać mi próbkę?
Tak, możemy wysłać ci próbkę do sprawdzenia naszej jakości, musisz zapłacić opłatę za próbkę, zwrócimy ci ją po złożeniu zamówienia od nas. to jest pokazanie szczerości współpracy biznesowej,To również zasada naszej firmy.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.