Anti Glare Shade Cooling IP66 Zewnętrzne reflektory LED 100W 5 lat gwarancji
IP66 Zewnętrzne reflektory LED
,przeciwodblaskowe zewnętrzne reflektory LED
Konstrukcja chłodząca Anti Glare Shade IP65 IP66 Wodoodporna Zewnętrzna -20 ℃ do + 50 ℃ Temperatura pracy Zewnętrzne oświetlenie LED

Informacje o produkcie




Trwała i długa żywotność: Reflektor LED wykonany jest z wysokiej jakości odlewanego ciśnieniowo aluminium, z opływową konstrukcją radiatora z tyłu, ma dobry efekt rozpraszania ciepła, ponadto jest trwalszy i dobrej jakości w ogrodach, fabrykach, doki, stadiony i inne miejsca, w których oświetlenie może zapewnić ponad 50 000 godzin życia.
Antyodblaskowa i wysoka odporność na wodę: Nasze reflektory LED Shade wykonane są z wysokiej jakości materiałów ABS i mają wodoodporność IP65, bez względu na deszcz, śnieg, płonące lub zamarznięte środowisko może pracować normalnie i nadal może pomóc w oświetleniu dowolnego miejsca i drogi.
Elastyczna instalacja: możesz łatwo zainstalować go na suficie, ścianie, ziemi i innych pozycjach.Możesz także zapewnić wydajne oświetlenie swojego otoczenia, dostosowując różne kąty wspornika lub wykonując proste czynności związane z okablowaniem.
Dobra usługa gwarancyjna po sprzedaży: długa żywotność 50 000 godzin, 10 razy dłuższa niż tradycyjne żarówki Led Flood Light, 90-dniowa gwarancja pełnego zwrotu pieniędzy, nasza bezproblemowa 5-letnia gwarancja i przyjazna obsługa klienta.
Super Bright: Ten zewnętrzny reflektor LED jest wyposażony w chipy LED SMD, które mogą osiągać jasność do 110 lm / W, a także mają 540 stóp kwadratowych powierzchni świetlnej.(Uwaga: przed włączeniem tych świateł unikaj patrzenia bezpośrednio na nie.)
Parametry techniczne
| Wydajność (lm/W) | 110 lm/W |
| Moc (W) | 100 W |
| CCT (K) | 2700K,3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Napięcie | AC 85-265V/100-277V 50/60Hz |
| Kąt wiązki | 120° |
| CRI | Ra>75 (domyślnie) / Ra>80 |
| Współczynnik mocy (PF) | PF>0,90 |
| Klasa IP | IP65 |
| Ocena IK | IK08 |
| Środowisko pracy | „-20ºC~+50ºC,10%~90%RH” |
| Żywotność L70 przy 25ºC | >50 000 godzin |
| Materiał korpusu | Wysokiej jakości odlew aluminiowy |
| Kolor obudowy | Czarno-biały (dostępny na zamówienie) |
| Materiał cienia | Materiał ABS |
| Typ mocowania | Na powodzi/Na suficie/Na ścianie |
| Normy | CE, RoHS, CB, IP65, IK08 |
| Rozsądna tolerancja | Wat: ±10%, CCT: ±500 K, wydajność świetlna: ±5% |
| Gwarancja | 5 lat |
| Prowadzić | Data urodzenia |
Nasze atuty
1). Ponad 13 lat doświadczenia w przemyśle lekkim wzmacnia naszą dobrą reputację w wielu krajach.
2). Usługi OEM i ODM są świadczone zgodnie z wymaganiami klientów.
3). Certyfikaty CE, RoH, CE i kontrola jakości według ISO9001-2008, zapewniające naszym produktom gwarancję jakości.
4).Doskonali dostawcy surowców stanowią dobrą podstawę dla najlepszej jakości produktów.
5). Ścisła kontrola surowców poprawia wskaźnik kwalifikacji produktu, przedłuża żywotność.
6). 100% test linii starzenia przed pakowaniem minimalizuje możliwość wypłynięcia wadliwych produktów z fabryki.
7). Kontrola jakości losowo przed wysyłką zapewnia niezawodność produktów z danymi technicznymi.
8). Oferujemy szeroką gamę towarów o wszelkiego rodzaju jakości, które mogą spełnić wymagania większości rynków na świecie.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.