Aluminiowa obudowa 90 lm / W Zewnętrzne reflektory LED o żywotności ponad 50 000 godzin
90lm / W Zewnętrzne reflektory LED
,obudowa aluminiowa Zewnętrzne reflektory LED
Obudowa aluminiowa 90lm/W ponad 50000 godzin życia najlepsze odprowadzanie ciepła 180 stopni regulowane zewnętrzne reflektory ledowe

Parametry produktu
| Nr serii | EK |
| Moc | 200 W |
| Skuteczność | 90-100lm/W |
| Napięcie wejściowe | AC 85-265 V, 100-277 V, 50/60 Hz |
| Współczynnik mocy | >0,90 |
| Ochrona przed przepięciami | 10KV (wbudowany sterownik)/Extra 10KV SPD (zamówienie na żądanie z wyjątkiem wersji XL) |
| Klasa IP | IP65 |
| Ocena IK | IK17 |
| CCT | 2700K,3000K, 4000K, 5000K, 5700K,6000K,6500K |
| CRI | Ra>70 (domyślnie) / Ra>80 |
| temperatura robocza | -20°C do + 50°C |
| Kąt wiązki | 120° |
| Opcja montażu | Zamontowany wspornik |
| Gwarancja | 5 lat |
| Orzecznictwo | EMC, CE, CB, ROHS, |
| Kontrola | Przełącznik sterujący |
Produkty Zalety



[Łatwy w instalacji i PLUG AND PLAY] Bez czujnika ruchu, super jasne światło robocze ma kąt prędkości światła 120 ° bez cienia i szeroki rozsył wiązki. Możesz łatwo zainstalować wtykowe światło powodziowe na zewnątrz na suficie, ścianach, ziemi, i inne lokalizacje, dostosowując kąty!Naświetlacze LED można również zamontować na statywie jako oświetlenie robocze.
[Koraliki LED o wysokiej jasności i oszczędność energii] Każdy reflektor jest wyposażony w 288 bardzo jasnych diod LED, które mogą wytwarzać do ponad 18000 lm białego światła o wysokiej jasności. Zewnętrzny reflektor może zastąpić tradycyjne żarówki halogenowe o mocy 1500 W, oszczędzając 80-90% na rachunkach za prąd Kąt świecenia .120°, bezcieniowy i przeciwodblaskowy, zapewniający wydajne oświetlenie.
[IP65 WODOODPORNY] Wykonany z odlewu aluminiowego i hartowanego szkła. Zewnętrzne reflektory LED na zewnątrz działają dobrze w deszczu, śniegu ze śniegiem, śniegu i innych gorszych warunkach pogodowych. Świetne reflektory zewnętrzne LED do ogrodów, stodoły, werandy, fabryk, doków , skwery, stadiony i inne miejsca gdzie potrzebne jest oświetlenie.
[Wydajne pochłanianie ciepła, długa żywotność] Reflektor zewnętrzny LED przyjmuje opływową konstrukcję radiatora chłodzącego, aby zwiększyć powierzchnię kontaktu z powietrzem, skutecznie przyspieszyć rozpraszanie ciepła i wydłużyć żywotność zewnętrznego reflektora LED o mocy 200 W.Reflektor bezpieczeństwa jest polerowany i poddany obróbce elektrostatycznej, niełatwy do rdzewienia i wyblaknięcia.Zastosuj korpus lampy z odlewanego ciśnieniowo aluminium, długą żywotność, zmniejsz liczbę zmian lampy, zmniejszając w ten sposób obsługę ręczną.
[Solidny metalowy wspornik i 5-letnia gwarancja]Reflektor zewnętrzny ma poszerzony i pogrubiony regulowany metalowy wspornik, aby zapewnić większą stabilność reflektora zewnętrznego.Metalowy wspornik jest również pokryty olejem antykorozyjnym, więc nie musisz się martwić o problem rdzy wspornika w trudnych warunkach.Udzielamy również 5-letniej gwarancji.Pięcioletnia nieograniczona gwarancja oznacza, że zapewniamy Ci ochronę!Prosimy o kontakt w celu prostej i szybkiej wymiany.
Nasze atuty
1).Ponad 12-letnie doświadczenie w przemyśle lekkim wzmacnia naszą dobrą reputację w wielu krajach.
2).Usługi OEM i ODM są świadczone ze względu na wymagania klientów.
3).Certyfikaty CE RoHs i kontrola jakości według ISO9001-2015, zapewniająca naszym produktom gwarancję jakości.
4).Znakomici dostawcy surowców stanowią dobrą podstawę dla najlepszej jakości produktów.
5).Ścisła kontrola surowców poprawia wskaźnik kwalifikacji produktu, przedłuża żywotność.
6). 100% test linii starzenia przed pakowaniem minimalizuje możliwość wypłynięcia wadliwych produktów z fabryki.
7).Kontrola jakości wyrywkowo przed wysyłką zapewnia niezawodność produktów z danymi technicznymi.
8). Oferujemy szeroką gamę towarów o wszelkiego rodzaju jakości, które mogą spełnić wymagania większości rynków na świecie.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.