Aluminiowa obudowa Zewnętrzne reflektory LED z regulacją 180 ° 150 W 16500 lm
Zewnętrzne reflektory LED 150W
,Zewnętrzne reflektory LED 16500LM
,SMD 3030 Zewnętrzne reflektory LED
Dobra wydajność Odprowadzanie ciepła Wysokiej jakości aluminiowy korpus Regulowany w zakresie 180° 150 W 16500 lm ZEWNĘTRZNE światła LED FLOOD



Opis produktu
[150 W 16500 lm i oszczędność energii] Zewnętrzne oświetlenie LED o mocy 150 W jest wyposażone w 215 wysokiej jakości chipów LED, zapewniających światło o wysokiej jasności 16500 lumenów, oszczędzając ponad 85% rachunków za energię elektryczną przy dobrej wydajności oświetlenia zewnętrznego.Większa jasność, mniejsze rachunki za prąd.
[Trwały materiał i wydajne chłodzenie] Wykonane z wysokiej jakości odlewanego ciśnieniowo aluminium, nasze zewnętrzne reflektory LED są trwalsze niż te wykonane z tworzywa sztucznego.Opływowy projekt tylnej pokrywy może przyspieszyć rozpraszanie ciepła, co idealnie przedłuża jej żywotność.
[IP65 Wodoodporny]Dzięki wodoodporności IP65 zewnętrzne oświetlenie ledowe może działać dobrze przy każdej złej pogodzie, takiej jak deszcz, deszcz ze śniegiem, śnieg.Idealny na podwórko, ogród, warsztat, patio, podjazd, boisko do koszykówki, boisko, dach itp.
[Używany jako światło robocze] Zewnętrzne światło halogenowe LED ma niewielkie rozmiary, a dzięki wtyczce to łatwe w montażu światło halogenowe LED może być również używane jako światło robocze, które doskonale nadaje się do stosowania w fabrykach, na placach budowy lub w warsztatach.Osiągnij jedno światło o wielu zastosowaniach.
[Łatwy w użyciu i elastycznie regulowany]Dzięki poszerzonemu i pogrubionemu regulowanemu metalowemu wspornikowi, reflektor na zewnątrz można łatwo zainstalować w dowolnym miejscu, o ile jest zasilanie.Udowodniliśmy możliwość regulacji kąta 180°.Możesz także obracać światło pod różnymi kątami w zależności od potrzeb.
Parametr techniczny produktu
| Lekka seria | BK02 |
| Moc | 150 W |
| Wydajność świetlna | 110lm/W |
| Strumień świetlny | 16500lm |
| Materiał obudowy | Wysokiej jakości aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Klasa IP | Wodoodporność IP65 |
| Ochrona IK | IK08 |
| Kąt wiązki | 90° - 120° |
| Oferta napięcia | AC 85-265 V, 100-277 V |
| Sok życiowy | 50 000 godzin |
| Źródło światła | SMD2835/5050/5054/3030 |
| Gwarancja | 5 lat |
Często zadawane pytania
Q1. Czy jesteś producentem lub firmą handlową?
A1. Jesteśmy profesjonalnym producentem żarówek ledowych, lamp ledowych, paneli ledowych i energooszczędnych świateł.
Q2.Z jakich warunków płatności korzystasz?
A2.TT, LC i Western Union
Q3.Jak oferujecie próbki?
A3. Oferujemy bezpłatne próbki w określonej ilości i dostawę w ciągu 5-7 dni roboczych.
Q4.Jaki jest proces zamówienia?
A4.A.Zapytanie --- podaj nam wszystkie jasne wymagania.
B.Oferta --- oficjalny formularz wyceny ze wszystkimi jasnymi specyfikacjami.
C.Drukowanie pliku --- PDF, Ai, CDR, PSD, rozdzielczość obrazu musi wynosić co najmniej 300 dpi.
D.Potwierdzenie próbki --- próbka cyfrowa, próbka pusta bez drukowania lub wydruku
mi.Warunki płatności --- TT 30% z góry, zrównoważone przed wysyłką.
F.Produkcja --- produkcja masowa
G.Wysyłka --- drogą morską, lotniczą lub kurierską.Szczegółowe zdjęcie paczki zostanie dostarczone.
Q5.Jaki jest twój czas dostawy?
A5. Przykładowe zamówienie: 5-7 dni roboczych
Zamówienie masowe: 20-25 dni roboczych po otrzymaniu 30% depozytu.
P6. Czy Twoja fabryka może wytwarzać światła na podstawie projektów klientów?
A6.Tak, oferujemy usługi OEM i ODM, mamy profesjonalnych inżynierów do badań i rozwoju.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.