5000K 100Watt Zewnętrzne reflektory LED SMD 5054 do ogrodu
5000K Zewnętrzne reflektory LED
,SMD 5054 Zewnętrzne reflektory LED
ADC12 # odlewany ciśnieniowo aluminiowy korpus trwały wodoodporny IP65 100W zewnętrzny reflektor LED

Specyfikacje
| Model nr. | BK02 |
| Moc | 100 W |
| Materiał obudowy | ADC12 # odlewane ciśnieniowo aluminium |
| Wydajność świetlna | 110lm/W |
| Strumień świetlny | 11000 lm |
| Napięcie | AC 85-265 V, 100-277 V |
| Klasa IP | Wodoodporność IP65 |
| Materiał soczewki | Obiektyw komputerowy |
| PF | >0,95 |
| Gwarancja | 5 lat |
Funkcja
Wysoka wydajność świetlna: Zaoszczędź ponad 85% na rachunkach za energię elektryczną dzięki dobrej wydajności oświetlenia zewnętrznego.
Bezobsługowość: wyjątkowo długa żywotność zmniejsza częstotliwość wymiany lampy.Oszczędzaj koszty pracy, aby wymienić żarówki o krótkiej żywotności.
Wodoodporność IP65: Dzięki wodoodporności IP65 może być szeroko stosowana jako oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne w magazynie, garażu, ogrodzie, podwórku, billboardzie, placu zabaw, bramie itp.
Szeroki kąt świecenia: brak cienia i odblasków przy kącie świecenia 120 stopni, zapewnia bezpieczeństwo bez cienia i szeroki rozsył wiązki do ogólnego oświetlenia powodziowego.
Wszechstronny: wspornik można obracać, co pozwala na elastyczny montaż światła w sposób montowany na suficie, na ścianie i na ziemi.
Często zadawane pytania
Q OEM / ODM lub wydrukowane logo klienta jest dostępne?
Tak, OEM/ODM, logo klienta jest mile widziane
P. Data dostawy?
7 dni na próbkę, 15-20 dni na zamówienie
P Jakie są twoje warunki płatności?
30% T / T z góry, saldo przed wysyłką
P Jak kontrolować swoją jakość?
Mamy profesjonalny zespół QC.kontroluj jakość podczas masowej produkcji i sprawdzaj kompletne towary przed wysyłką.
P: Jeśli nie mamy spedytora w Chinach, czy zrobiłbyś to dla nas?
Możemy zaoferować najlepszą linię wysyłkową, aby zapewnić, że możesz otrzymać towar na czas w najlepszej cenie.
P: Nigdy wcześniej nie byłem w Chinach, czy możesz być moim przewodnikiem po Chinach?
Z przyjemnością zapewniamy kompleksową obsługę, taką jak rezerwacja biletów.odebrać na lotnisku, zarezerwować hotel, towarzyszyć zwiedzającym targ lub fabrykę. . . . …
P Czy możesz wysłać mi próbkę?
Tak, możemy wysłać Ci próbkę do sprawdzenia naszej jakości, musisz uiścić opłatę za próbkę, zwrócimy Ci pieniądze po złożeniu przez nas zamówienia.ma to na celu pokazanie szczerości współpracy biznesowej, to także zasada naszej firmy.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.