Czarny monokrystaliczny panel słoneczny Outdoor Flood Lights Wodoodporna szklana soczewka
Monokrystaliczny panel słoneczny Zewnętrzne reflektory przeciwpowodziowe
,wodoodporne szklane soczewki Zewnętrzne reflektory przeciwpowodziowe
Nowy odbłyśnik o wyższej wydajności na zewnątrz wodoodporny szklany obiektyw czarny panel słoneczny monokrystaliczny słoneczne światła powodziowe





Arkusz danych
| Model nr. | TK-E 100W |
| Materiał obudowy | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Bateria | Akumulator LiFePO4 3,2 V/ 8 Ah |
| Panel słoneczny | 6V/10W Monokrystaliczny |
| Klasa IP | Wodoodporność IP65 |
| Temperatura robocza | -20℃ DO +50℃ |
| Wydajność świetlna | 170 lm/W |
| Strumień świetlny | 17000 lm |
| Źródło światła | Diody SMD 2835/5050/3030/5054 |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| CRI | >80 |
| Napięcie | prąd stały 6 V |
| TRYB | 4 TRYBY |
| Gwarancja | 5 lat |
Informacja dotycząca przedmiotu
[Inteligentna konstrukcja słoneczna]Zasilane energią słoneczną światło wykorzystuje inteligentną technologię słoneczną do wykrywania pojemności akumulatora i reguluje energię i wydajność w celu dostarczania światła.Wyposażony w większy panel słoneczny, ten reflektor może skrócić czas ładowania i zwiększyć wydajność.
[Zwiększona jasność i bezpieczeństwo] Ta zewnętrzna lampa słoneczna zawiera 144 diody LED SMD, które zapewniają super jasne światło do 17000 lumenów.Jaśniejszy niż większość reflektorów, ten super jasny reflektor spełni wszystkie wymagania dotyczące oświetlenia zewnętrznego i bezpieczeństwa.
[Odporny na warunki atmosferyczne i trwały] Wodoodporna konstrukcja IP65 może wytrzymać każdą pogodę: deszcz, deszcz ze śniegiem i inne ekstremalne warunki pogodowe.Idealne instalacje obejmują: ściany, garaże, szopy, dziedzińce, wejścia, schody, warsztaty i duże obszary zewnętrzne wymagające oświetlenia bezpieczeństwa.
[Łatwa instalacja i długowieczność] Światło słoneczne zasilane jest światłem słonecznym.Nie wymaga kopania rowów, jest bezprzewodowy do gniazdka zewnętrznego potrzebnego do zainstalowania.Szybka i łatwa instalacja, znalezienie miejsca zapewniającego wystarczającą ilość światła słonecznego, a następnie montaż za pomocą dostarczonych komponentów.
[Ładuj szybciej i pracuj dłużej] Panel słoneczny o współczynniku konwersji 23% pomaga pochłaniać więcej światła słonecznego w ciągu dnia.Bardzo duża bateria 8000 mAh będzie zasilać zewnętrzne lampy solarne LED do 10-12 godzin i działać przez całą noc.wskazówki: Rzeczywisty czas pracy i wymagany czas ładowania zależy od intensywności nasłonecznienia.
[Pilot trzy tryby oświetlenia]Łatwo zmieniaj tryby za pomocą pilota lub naciskając przycisk z tyłu zewnętrznych lamp słonecznych.Istnieją 3 tryby oświetlenia, które można wybrać w zależności od potrzeb dzięki tym zewnętrznym lampom słonecznym.
Często zadawane pytania
Q1.Czy mogę najpierw otrzymać bezpłatne próbki, aby przetestować jakość?
Odp .: Tak, możemy najpierw zaoferować bezpłatne próbki do wykonania testu.
Q2.Czy mogę wydrukować moje logo i markę na lampie?
Odp .: Tak, możemy wydrukować Twoje logo i markę na lampie, a także możemy zaprojektować kolorowe pudełko zgodnie z Twoimi wymaganiami.
P3: Jaki jest czas dostawy?
Odp .: Czas dostawy wynosi zwykle 20-30 dni po potwierdzeniu zamówienia.
P4: Jak wysyłasz towary?
Odp .: Międzynarodowym ekspresem, takim jak DHL, FEDEX, UPS itp., Samolotem lub statkiem.
P5: Jak zapewniasz jakość produktu?
Odp .: Wykonujemy test wieku 100% dla zamówienia, a wadliwa stawka będzie mniejsza niż 0,2%.Oferujemy 5 lat gwarancji, jeśli jest wadliwy ze względu na problem z jakością produktu, zwrócimy pieniądze lub zaoferujemy bezpłatną wymianę.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.