PC Lens Radiating Wodoodporna lampa uliczna LED Kąt świecenia 120 ° Koraliki LED o wysokim prześwicie
Wodoodporna lampa uliczna LED z obiektywem PC
,wodoodporna lampa uliczna LED o kącie 120 °
Aluminiowa obudowa promieniująca z obiektywu PC Kąt świecenia 120 ° Wodoodporny Stopień ochrony IP65 Koraliki LED o wysokim prześwicie

Zalety i funkcje produktu
[Super jasne i energooszczędne] - Zewnętrzna wodoodporna lampa uliczna LED o mocy 150 W zapewnia 25500 lumenów przy świetle dziennym 5000 K.Wybierz chipy LED SMD 3030/2835/5050/5054 o wydajności świetlnej 150 lm/w i oszczędności energii do 85% w całym okresie eksploatacji naszego produktu.
[Wysoka wydajność]-odlewany materiał aluminiowy zapewnia dobre odprowadzanie ciepła, a wytrzymała soczewka PC zapewnia symetryczną dystrybucję.Oceniony na ponad 50 000 godzin użytkowania.Wodoodporność IP65 i ochrona przeciwprzepięciowa wysokiego napięcia do suszenia, wilgotnego środowiska, burz śnieżnych i trudnych warunków pogodowych.
[Szerokie zastosowanie]-światło LED bezpieczeństwa jest w pełni odpowiednie do miejsc na zewnątrz, takich jak parkingi, podwórka, podwórka, ogrody, farmy, ulice, garaże, stodoły słupowe, doki jezdnie, podjazdy, boiska sportowe, place, oświetlenie autostrad i inne obszary handlowe lub przemysłowe.
[5 lat gwarancji] - Stoimy za naszymi zewnętrznymi wodoodpornymi światłami parkingowymi LED KCD z 5-letnią gwarancją.Zweryfikowany przez UL/DLC gwarantuje lepszą jakość, bezpieczeństwo i wydajność.W przypadku zamówień hurtowych wyślij nam wiadomość e-mail z wyprzedzeniem, aby uzyskać lepszą cenę.




Arkusz danych
| Układ LED | Chip LED SMD 2835/5050/3030/5054 |
| Długość życia | 50 000 godzin |
| Moc | 150 W |
| Napięcie | AC 85-265 V, 120-277 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Fabryka Energii | >0,90 |
| Kąt wiązki | 120° |
| Wydajność świetlna | 150lm/W |
| Jasny kolor | Biały |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| Strumień świetlny | 22500lm |
| CRI | >80 |
| Kolor skóry | Szary |
| Materiał obudowy | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Klasa IP | Wodoodporność IP65 |
| Temp. pracy | -20℃ DO +50℃ |
| Rozmiar | 570*80*210mm |
| Orzecznictwo | CE/CB/RoHS/EMC |
| Gwarancja | 5 lat |
Często zadawane pytania
Q1.Czy mogę zamówić próbkę światła led?
Odp .: Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienie próbki w celu przetestowania i sprawdzenia jakości.Dopuszczalne są próbki mieszane.
Q2.A co z czasem realizacji?
Odp .: Próbka potrzebuje 3-5 dni, czas produkcji masowej potrzebuje 1-2 tygodni dla ilości zamówienia większej niż 100 PIC.
Q3.Czy masz jakiś limit MOQ dla zamówienia światła ledowego?
Odp .: Dostępne jest niskie MOQ, 1 szt. Do sprawdzenia próbki.
Q4.W jaki sposób wysyłacie towary i jak długo to trwa?
Odp.: zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT.
Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni.Transport lotniczy i morski również opcjonalny.
Pytanie 5.Jak zrealizować zamówienie na oświetlenie ledowe?
Odp .: Po pierwsze, daj nam znać swoje wymagania lub aplikację.
Po drugie, cytujemy zgodnie z Twoimi wymaganiami lub naszymi sugestiami.
Po trzecie, klient potwierdza próbki i składa depozyt w celu formalnego zamówienia.
Po czwarte, organizujemy produkcję.
Q6.Czy mogę wydrukować moje logo na produkcie z oświetleniem LED?
O: Tak.Prosimy o formalne poinformowanie nas przed naszą produkcją i potwierdzenie projektu na podstawie naszej próbki.
P7: Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp .: Tak, oferujemy 2-5 lat gwarancji na nasze produkty.
P8: jak radzić sobie z wadliwymi?
Odp .: Po pierwsze, nasze produkty są wytwarzane w ścisłym systemie kontroli jakości, a wadliwa stawka będzie mniejsza
niż 0,2%.Po drugie, w okresie gwarancyjnym wyślemy nowe światła z nowym zamówieniem na niewielką ilość.
W przypadku wadliwych produktów wsadowych naprawimy je i ponownie wyślemy do Ciebie lub omówimy rozwiązanie
w tym ponowne połączenie zgodnie z rzeczywistą sytuacją.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.