IP65 2700K 4000K Zewnętrzne reflektory LED do fabryk Garden Plaza
4000K Zewnętrzne reflektory LED
,Zewnętrzne reflektory LED IP65
Nowy projekt wysokiej jakości odlewana aluminiowa obudowa wodoodporna IP65 na zewnątrz 2700 K/3000 K/4000 K CCT LED Flood Lights

O tej pozycji
[Ultra-wysoka jasność]: Zewnętrzne reflektory ledowe wykorzystują wysokiej jakości chipy LED, które mają zalety wysokiej jasności, wysokiej wydajności świetlnej i długiej żywotności.Jasność jest kilkukrotnie wyższa niż w przypadku tradycyjnego projektora LED, ale pozwala zaoszczędzić do 80% energii elektrycznej.Kąt emisji wynosi 120°, a odległość świecenia jest duża.
[Bezpieczny i trwały materiał]: Zewnętrzne reflektory LED wykorzystują szkło hartowane jako maskę, która zapewnia silną transmisję światła, a wysokiej jakości aluminium odlewane ciśnieniowo sprawia, że lampa jest bardziej trwała.Odblaskowy kubek z nanomateriału jest bezpieczny i wodoodporny.Efekt załamania światła jest 1,8 razy większy niż w przypadku tradycyjnego.Linia światła jest miękka i nie oślepia.Jest to bardziej przyjazna dla środowiska innowacja.
[Wodoodporność IP65 na zewnątrz]: Wodoodporność IP65 pozwala pracować na zewnątrz i wytrzymać burzę po wielokrotnym teście.Oświetlenie KCD Outdoor Flood szeroko stosowane w
projekty oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, takie jak ogrody, place, billboardy, fabryki, doki, stadiony i inne miejsca wymagające oświetlenia.
[3 lata gwarancji]: Nasz reflektor LED przeszedł certyfikaty CE i ROHS.Średnia żywotność diod LED przekracza 50 000 godzin.Produkt przeszedł trzy etapy: test szczelności, test starzenia i kontrolę wizualną oraz ściśle kontroluje jakość produktu.3 lata gwarancji.Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z obsługą klienta, damy ci najlepszą obsługę.
Specyfikacje
| Atrybut | Wartość |
| Moc | 100 W |
| Napięcie | 165 → 265 V prądu zmiennego |
| Klasa IP | IP65 |
| Liczba diod LED | 1 |
| Jasność | 10000 lm |
| Wymiary | 345x280x67mm |
| Godziny życia | 50 000 godz |
| Wysokość | 67 mm |
| Szerokość | 345 mm |
| Głębokość | 280 mm |
| Panel słoneczny | NIE |
| Typ reflektora | Pilot |
| Typ lampy | PROWADZONY |
| Standardy spełnione | CE, kompatybilność elektromagnetyczna, RoHS |
| Zakres temperatury pracy | -20°C → +50°C |
| Minimalna temperatura pracy | -20°C |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Maksymalna temperatura robocza | +50°C |
| Kąt wiązki | 120° |
Często zadawane pytania
Q1.Czy mogę zamówić próbkę światła led?
Odp .: Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienie próbki w celu przetestowania i sprawdzenia jakości.Dopuszczalne są próbki mieszane.
Q2.A co z czasem realizacji?
Odp .: Próbka potrzebuje 3-5 dni, czas produkcji masowej potrzebuje 1-2 tygodni dla ilości zamówienia większej niż.
Q3.Czy masz jakiś limit MOQ dla zamówienia światła ledowego?
Odp .: Dostępne jest niskie MOQ, 1 szt. Do sprawdzenia próbki.
Q4.W jaki sposób wysyłacie towary i jak długo to trwa?
Odp.: zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni.Transport lotniczy i morski również opcjonalny.
| Po więcejDarmowa próbka, Proszę kliknąć | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.