120lm / W 24000 lumenów Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED do autostrady drogowej
24000 lumenów Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
,Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED 120 lm / W
,Wodoodporne światła drogowe LED
24000 Lumenów LED ZEWNĘTRZNY DROGOWY SZYBOWY WODOODPORNY IP65 LAMPY ULICZNE

Pracując nad dużym projektem miejskim, zadzwoń do nas w sprawie niestandardowych konstrukcji opartych na Twoich wymaganiach, badaniach fotometrycznych i nie tylko!
- JASNE ŚWIATŁO-200 Watt ma do ponad 20000-24000 Lumenów.Światło 2700K LUB 3000K LUB 4000K LUB 5000K LUB 6500K zapewnia białe światło bez ostrości i jest bardzo powszechne w instalacjach miejskich wymagających cieplejszych temperatur barwowych.Diody LED o żywotności 50 000 godzin oszczędzają konieczność wymiany żarówek i zmniejszają koszty konserwacji.
- LEPSZY PROJEKT- Wykorzystuje koraliki LED Premium SMD 2835/5050/3030, aby uzyskać 100-120 lumenów na wat.3 lata gwarancji.Światło ma projekcję pod kątem 130 stopni dla szerokiego, równomiernego światła.Długie życie.Oprawa została zaprojektowana z myślą o lepszym chłodzeniu z oddzielną komorą sterownika LED i wysokiej jakości aluminiową obudową odlewaną ciśnieniowo zapewniającą długą żywotność.
- ZBUDOWANE DO KOŃCA- długa żywotność koralików LED oszczędza konieczność wymiany żarówek.Używanie wysokiej jakości aluminium odlewanego ciśnieniowo.Lepsze odprowadzanie ciepła zapewnia dłuższą żywotność diod LED i bezpieczeństwo.IP65 Wodoodporny na wszystkie warunki pogodowe.Wszystko objęte 3-letnią gwarancją naszego zespołu technicznego i obsługi klienta.
| Waty: | 200 W |
| Lumeny: | 20000-24000 |
| Lumeny/wat: | 100-120 |
| Temperatura barwowa: | 2700-6500K |
| CRI: | >80 |
| Klasa IP: | IP65 |
| Ocena IK: | IK10 |
| Temperatura robocza: | -20℃ DO +50℃ |
| Oceniona żywotność: | 50 000 godzin |
| Współczynnik mocy: | >0,95 |
| Mieszkania: | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Montowanie: | Polak |
| Wymiary: | L695mm * W235mm * H97mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Często zadawane pytania
Q1.Czy mogę otrzymać przykładowe zamówienie na produkty KCD?
Odp .: Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienie próbki do przetestowania i sprawdzenia jakości Mieszane próbki są dopuszczalne.
Q2.A co z czasem realizacji?
Odp .: Próbka potrzebuje 2-5 dni, czas produkcji masowej potrzebuje 15-30 dni.
Q3.Czy masz jakiś limit MOQ dla zamówienia produktów KCD?
Odp .: Dostępny jest niski MOQ1pc do sprawdzania próbek.
Q4.W jaki sposób wysyłacie towary i jak długo to trwa?
Odp.: zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT. Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-7 dni Linie lotnicze i wysyłka morska są również opcjonalne.
Pytanie 5.Jak zrealizować zamówienie na produkty KCD?
Odp .: Najpierw daj nam znać swoje wymagania lub aplikację.Po drugie, cytujemy zgodnie z Twoimi wymaganiami lub naszymi
sugestie. Trzeci klient potwierdza próbki i składa depozyt w celu formalnego zamówienia. Następnie organizujemy produkcję.
Q6.Czy mogę wydrukować moje logo na produkcie?
O: Tak.możemy wydrukować loao na niektórych produktach. Prosimy o formalne poinformowanie nas przed naszą produkcją i potwierdzenie.
P7: Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp .: Tak, oferujemy 3 lata gwarancji na nasze produkty.
| Po więcejInformacja, Proszę kliknąć | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.