CRI 80 LED Solar Flood Light 300W Wodoodporny Solarny Reflektor Zewnętrzny
CRI 80 LED Solar Flood Light
,300W LED Solar Flood Light
,Wodoodporny Solar Outdoor Floodlight
LED Solar Flood Light 30W 50W 100W 150W 200W 300W WODOODPORNY SŁONECZNY ZEWNĘTRZNY REFLEKTOR

cechy produktu
Ciągłe oświetlenie przez całą noc: wysokiej jakości 100W 17000 lumenów 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k Solar LED Flood Light może oświetlać powierzchnię ponad 144 stóp kwadratowych, jak słońce.Akumulator o dużej pojemności 3,2 V 20AH sprawia, że lampa świeci przez 16 godzin (w pełni naładowana).
Zdalne sterowanie - To zasilane energią słoneczną światło powodziowe jest sterowane za pomocą pilota zdalnego sterowania i odległości zdalnego sterowania do 32,8 stopy (10 m), dla trybów automatycznych, trybu gradientu, trybu pełnej jasności, trybu połowy jasności, czasu 2/4/6/8 godzin tryb.
Łatwa instalacja - 2 sposoby instalacji, jeden do powieszenia, jeden do zamocowania za pomocą śrub.Kabel połączeniowy o długości 16,4 stopy może w największym stopniu spełnić Twoje potrzeby instalacyjne i użytkowe (możesz zamontować lampę w ciemnym miejscu, a panel słoneczny w innym miejscu, aby uzyskać bezpośrednie światło słoneczne).
3 lata gwarancji: Zapewniamy bezproblemową 36-miesięczną obsługę posprzedażną. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących produktu prosimy o kontakt z naszym przyjaznym działem obsługi klienta.Obiecujemy 100% satysfakcji.
| Parametry produktu | |
| Model nr: | TK02-100W |
| Moc: | 100 W |
| typ diody: | 160 sztuk LED |
| Wymiary lampy: | 255*215mm |
| Czas ładowania: | 4-6 godzin |
| Instalacja: | Nie jest wymagane żadne okablowanie |
| Składniki: | panel słoneczny, lampa, akumulator LiFePO4 itp. |
| Materiały: | Aluminium |
| Styl sterowania: | Zdalny |
| Rozmiar panelu słonecznego: | 350*290mm |
| Panel słoneczny: | 6V/20W |
| Pojemność baterii: | 20 Ah |
| Akcesoria: | wodoodporny kabel / wspornik w kształcie litery U / pilot zdalnego sterowania / śruby |
| Stopień obrony: | IP65 |
Często zadawane pytania
P1: Czy mogę zamówić próbkę światła led?
Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienie próbki w celu przetestowania i sprawdzenia jakości, dopuszczalne są próbki mieszane.
Q2.Co z czasem realizacji?
Próbka potrzebuje 3-5 dni, produkcja masowa potrzebuje około 25 dni na dużą ilość.
Q3.ODM lub OEM jest akceptowany?
Tak, możemy zrobić ODM i OEM, umieścić twoje logo na świetle lub opakowaniu, oba są dostępne.
P4. Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Tak, oferujemy 2-5 lat gwarancji na nasze produkty.
P5. Jak wysyłasz towary i ile czasu zajmuje dotarcie?
Zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT. Zwykle trwa to 3-5 dni. Linie lotnicze i wysyłka są również opcjonalne.
P6. Jak wygląda obsługa posprzedażna?
Posiadamy profesjonalny zespół odpowiedzialny za obsługę posprzedażną, a także gorącą linię serwisową zajmującą się reklamacjami i opiniami.
| Po więcejinformacja, Proszę kliknąć | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.