500Watt IP66 Aluminiowa obudowa Metalohalogenkowe światła słoneczne
Metalohalogenkowe słoneczne światła powodziowe
,IP66 Solar Flood Lights
,Ra80 Solar Outdoor Flood Lights
400 Watt IP66 wodoodporny zewnętrzny stadion solarny do ładowania
Parametry produktów
| Moc | 400W |
| Pełne oświetlenie | 10 godzin |
| Panel słoneczny | 40AH 50W krzem polikrystaliczny |
| Pojemność baterii | 30AH, 3,2 v Bateria LiFePO4 |
| Cechy produktu | pilot + sterowanie światłem |
| Rozmiar lampy | 37 * 31 * 6,5 cm |
| Rozmiar panelu słonecznego | 67 * 44,5 * 2,5 cm |
| Gwarancja | 3 lata |



Opis produktu
panel słoneczny z polikrystalicznego krzemu
Wyższy współczynnik konwersji fotoelektrycznej, nawet w deszczowy dzień, lampa może nadal pracować 3 dni.
Wysokiej jakości markowe chipy SMD
Niższe zanikanie jasności, dłuższa żywotność i bardzo stabilne.Brak migotania nawet przy 100% formie oświetlenia.
Kontrola oświetlenia
W dzień lampa nadal się ładuje, ale gdy zapada noc, zaczyna się rozładowywać.
Zdalne sterowanie
TCzas pracy lampy, forma oświetlenia regulowana pilotem. Ten projekt zapewnia większą humanizację i większą oszczędność energii.
WODOODPORNOŚĆ IP65
Odpowiednie środowisko o dużej wilgotności.Lampa sprawdzi się nawet w ulewny deszczowy dzień.
Korpus aluminiowy
Korpus z odlewu aluminiowego z polerowaniem i anodowaniem, antykorozyjnym i antykorozyjnym.mocny i hartowany klosz, chroni chipy LED, których lampa amke ma dłuższą żywotność i wysoką jakość.
Scena aplikacji
1. Ogród, rezydencja, dziedziniec
2. Główna droga i aleja
3. Teren górniczy i parking
4. Obszar bez zasilania elektrycznego
FAQ:
P1: Czy mogę mieć plikpróbazamówienie na oświetlenie led?
Tak, z zadowoleniem przyjmujemy zamówienie próbki w celu przetestowania i sprawdzenia jakości, próbki mieszane są dopuszczalne.
Pytanie 2 A co z czasem realizacji?
Próbka potrzebuje 3-5 dni, czas produkcji masowej około 25 dni dla dużej ilości.
Q3.ODM lub OEM są akceptowane?
Tak, możemy zrobić ODM i OEM, umieścić twoje logo na świetle lub opakowanie oba są dostępne.
P4.Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Tak, na nasze produkty udzielamy 2-5 lat gwarancji.
P5. W jaki sposób wysyłasz towary i ile czasu zajmuje dotarcie?
Zazwyczaj wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT.Zwykle zajmuje to 3-5 dni, a linia lotnicza i wysyłka są również opcjonalne.
P6. Jak wygląda obsługa posprzedażna?
Posiadamy profesjonalny zespół, który zajmuje się obsługą posprzedażną, a także infolinią serwisową zajmującą się Twoimi reklamacjami i opiniami.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.