187 * 216,7 * 28 mm 12 v 110 lm / W Zewnętrzne oświetlenie powodziowe LED 50 W.
110lm / W Zewnętrzne oświetlenie powodziowe LED
,zewnętrzne oświetlenie powodziowe LED 50w
,12v LED Flood Lights 50w
Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd.
Twój najlepszy wybór z Chin!
W przypadku oświetlenia ulicznego Led może produkować i dostarczać różne modele w zależności od środowiska aplikacji.Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.Dziękuję Ci.
| Model nr. | Rozmiar: DxSxW (mm) | Moc | Strumień świetlny | PF | SPD |
| IK02-20W | 137,3 * 156,3 * 30 mm | 20W | 100-110lm / w | > 0,9 | > 2KV |
| IK02-30W | 160,6 * 186 * 29 mm | 30 W. | 100-110lm / w | > 0,9 | > 2KV |
| IK02-50W | 187 * 216,7 * 28 mm | 50W | 100-110lm / w | > 0,9 | > 3KV |
| IK02-100W | 235,7 * 273,2 * 30,9 mm | 100W | 100-110lm / w | > 0,9 | > 6KV |
| IK02-150W | 254 * 298,6 * 32 mm | 150W | 100-110lm / w | > 0,9 | > 8KV |
| IK02-200W | 279,5 * 327 * 32,4 mm | 200W | 100-110lm / w | > 0,9 | > 10KV |

Ogólny opis światła powodziowego:
| RODZAJ OŚWIETLENIA | OŚWIETLENIE LED F. |
| NAPIĘCIE WEJŚCIOWE | AC85-265V |
| ROZMIAR PRODUKTU | Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | 50 HZ-60 HZ |
| MATERIAŁ OBUDOWY | ALUMINIUM |
| WAT | 20W-200W |
| OBRÓBKA POWIERZCHNIOWA | NATRYSK ODPORNY NA KOROZJĘ |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA | DOPROWADZIŁO |
| SKUTECZNOŚĆ ŚWIETLNA | 110 LM / W lub dostosowane |
| LEKKI SILNIK | CHIPY LUB MODUŁY LED, 1-6 SZTUK |
| WSPÓŁCZYNNIK MOCY | > 0,9 |
| MARKA CHIP | MIĘDZYNARODOWA SŁAWNA MARKA |
| MARKA KIEROWCY | MIĘDZYNARODOWA SŁAWNA MARKA |
| TEMPERATURA KOLORU | 3000-6500K CZYSTA BIAŁA |
| TEMPERATURA PRACY | -20ºC ~ 50ºC |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| CERTYFIKATY | CE, RoHS |
| GWARANCJA | 2/3/5 LAT lub dostosowane |
Uwaga: w razie potrzeby wszystkie światła uliczne można wykonać jako słoneczne światła uliczne.Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Szczegół:
| Moc | 10W | 20W | 30 W. | 50W | 70W | 100W | 120W | 150W | 200W | 300W | 400W | 500W |
| Marka Led | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | ||||
| Sterownik LED | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | ||||
| Skuteczność świetlna | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | ||||
| Rozmiar (mm) | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | ||||
| Waga (kg) | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | ||||
| CERT | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | ||||
| Dożywotni | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | ||||
| Gwarancja | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 |
Uwaga: rozmiar i waga mogą ulec zmianie, prosimy o potwierdzenie pojedynczo.Dziękuję Ci.

Podanie:
1.Modernizacja oświetlenia parkingu LED, modernizacja oświetlenia sklepu LED, modernizacja oświetlenia obszaru LED.
2. Oświetlenie sali gimnastycznej, oświetlenie stadionów sportowych.
3. Oświetlenie powodziowe, oświetlenie terenu parkingu.
4. Centra konferencyjne na stacjach paliw.
5. Yard, Square Lighting, stacja Plaza Port.
6. Droga, autostrada, zewnętrzne światła drogowe.
Wysyłka :
1. czas wysyłki próbki: za 3 dni.
2. w przypadku ilości, 5-30 dni po wpłacie zaliczki (w zależności od ilości zamówienia).
3. sposób wysyłki: drogą morską / ekspresową / lotniczą, zgodnie z wymaganiami.

FAQ:
| Q1.Jesteś producentem lub firmą handlową? Odp.: Jesteśmy producentem.Jako grupa wielogrupowa mamy dwie fabryki lekkich, jedną fabrykę rusztowań, jedną fabrykę plastikowych produktów gospodarstwa domowego, tymczasem nasza grupa zajmuje się importem dużych ilości. |
| Q2.Czy mogę zamówić próbkę światła LED? Odp .: tak.Mamy zaszczyt dostarczyć Ci próbkę. |
| Pytanie 3.Czy zapewniasz NOWE usługi OEM w zakresie lamp biurkowych LED? Odp.: Tak, mamy ponad 10 lat bogatego doświadczenia, często współpracujemy z kilkoma znanymi firmami zagranicznymi. |
| Q4.Jak zrealizować zamówienie na oświetlenie led? Odp .: Najpierw daj nam znać, jakie masz wymagania lub zastosowanie. Po drugie, wyceniamy zgodnie z Twoimi wymaganiami lub naszymi sugestiami. Po trzecie, klient potwierdza próbki i składa depozyt za formalne zamówienie. Po czwarte Organizujemy produkcję. |
| Pytanie 5.Czy mogę wydrukować moje logo na produkcie z oświetleniem LED? Odp .: tak.Prosimy o formalne poinformowanie nas przed rozpoczęciem produkcji i potwierdzenie projektu na podstawie naszej próbki. |
| Pytanie 6.O płatności lub inne pytanie: Proszę napisz do mnie lub porozmawiaj bezpośrednio ze mną. |

Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.