Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ sport ground led floodlight ] mecz 9 produkty.
Slim Super Bright Protable Solar Flood Light Sport Ground Magazyn Zewnętrzny reflektor LED
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90*130 |
| Ledowe źródło światła: | Bridgelux |
Magazyn Sport Ground Przenośne zewnętrzne światło słoneczne o mocy 100 W z czujnikiem
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | automatyczny układ CAD, pomiar na miejscu, instalacja projektu |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | DC 5 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
Cool White 50W 5500lm Zewnętrzne reflektory LED na stadiony sportowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 80 |
300W wysoki maszt wodoodporny Led Flood Light Piłka nożna boisko sportowe
| Użycie: | Na wolnym powietrzu |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 100-150lm/w |
| Watty: | 50w/100w/150w/200w/250w/300w |
Sport Field Heavy Duty Aluminium Flood Light 100W 150W 200W 250W DOB Napęd AC 85-265V
| Materiał: | Wysokiej jakości aluminium |
|---|---|
| Kolor skóry: | Szary |
| Napięcie wejściowe: | AC 85-265 V |
OEM ODM 9000LM 100w 150w 200w LED Flood Light IP65 Wodoodporny
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Aplikacja: | Ogród, oświetlenie wewnętrzne, KRAJOBRAZ, kwadrat, oświetlenie zewnętrzne |
| Napięcie wejściowe (v): | AC85-265V |
Krajobraz Ip65 Zewnętrzne światła przeciwpowodziowe zasilane energią słoneczną
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 120 ° |
| Źródło światła led: | DOPROWADZIŁO |
12 woltów 50w 300w 500w 200w LED Flood Light Smart Mini SMD2835 Security RGB Floodlight
| Moc: | 30 W |
|---|---|
| PROWADZONY: | SMD2835 |
| Napięcia wejściowe: | AC 85-265 V |
SMD IP65 wodoodporny wysokiej jasności zewnętrzny ogród Stadion sportowy Smart Ultra Slim 20w 30w 50w 100w 200w światło powodziowe
| Nazwa produktu: | IK03-E2 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| THD: | <12% |
1

