Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar led street light 60w ] mecz 169 produkty.
SMD5730 DC 6V All In One Solar LED Street Light High Lumen Smart Integrated
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Typ przedmiotu: | słoneczne latarnie uliczne |
Przemysłowe aluminiowe oświetlenie uliczne LED Solar 100 W 200 W 500 W z słupem
| Temperatura barwowa (CCT): | Czysty biały, zimny biały, ciepły biały |
|---|---|
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny 6V |
| Materiał: | stop aluminium |
CRI80 All In One Solar LED Street Light Monokrystaliczny panel słoneczny 30 w 60 w 90 w 120 w
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Monokrystaliczny |
| Kolor: | Czarny |
Aluminiowa obudowa All In One Solar Led Street Light SMD 2835 Koraliki na parking
| Źródło światła: | Diody SMD 2835/5050/3030 |
|---|---|
| CCT: | 3000K/4000K/5000K |
| Materiał obudowy: | Wysokiej jakości aluminiowa obudowa odlewana ciśnieniowo |
Czujnik ruchu All In One Lampa uliczna LED słoneczna 50W 100W 200W IP65 wodoodporna lampa krajobrazowa
| Panel słoneczny: | Typ mono 60W*18V |
|---|---|
| Akumulator: | 24AH*12,8V (LiFePO4) |
| Czas pracy: | 10-15 godzin dziennie, 5-7 deszczowych dni |
Ściana zewnętrzna All In One Solar LED Street Light Zmierzch do świtu Wodoodporna 40w 150w 200w 400w
| Aplikacja: | DROGA, na zewnątrz, autostrada, dziedziniec, ogród |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zewnętrzny wodoodporny IP65 20w 40w 60w w jednym słonecznym świetle ulicznym |
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny 6V |
High Lumen 6000k Solar LED Street Light z wbudowanymi bateriami IP65 Aluminium od zmierzchu do świtu
| Stosowanie: | Ogród, ulica, droga, autostrada |
|---|---|
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
| Materiał: | Aluminium |
Wysoka jasność All In One Solar LED Street Light Inteligentny system oświetlenia 100w 150w 200w
| Lumen (LM): | 170lm/w |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | 6000 K ~ 6500 K (można dostosować) |
| Akumulator LiFePO4: | 72AH 12,8V |
Zintegrowane oświetlenie uliczne LED o mocy 60 W IP65 w jednym
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
Aluminiowy zintegrowany czujnik ruchu All In One Solar LED Street Light Wbudowana bateria 300 Watt
| DOPROWADZIŁO: | 60W chipy Bridgelux3030 (czas życia 100000 godzin) |
|---|---|
| Czujnik ruchu: | TAk |
| Pilot: | TAk |

