Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 6000k solar street light ] mecz 39 produkty.
Cri80 Solar Street Light All In One 6000k 20w 60w 200w 300w
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
6000k 100w 200w 300w 500w All In One Solar Street Light High Lumen IP66 Wodoodporny
| Nazwa produktu: | IP65 30w 60w 90w czujnik ruchu w jednym słonecznym świetle ulicznym LED |
|---|---|
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny 6V |
| Aplikacje: | oświetlenie ogrodowe, uliczne, podwórkowe, drogowe itp |
Wodoodporna słoneczna lampa uliczna IP65 o dużej mocy 60 W Zatwierdzona przez RoHS
| Źródło światła: | PROWADZONY |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6V |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 10200 |
Nowoczesna zewnętrzna lampa uliczna Solar Garden 60 W Inteligentna lampa uliczna Led z pilotem
| Źródło światła: | PROWADZONY |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6V |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 10200 |
Highway Public Road High Power Solar Street Light Split All In Two 30w 90w 6000k
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Klasa IP: | IP65 |
Autostrada Droga publiczna Solar Street Light 30w 90w 200w Stop aluminium IP65 6000k
| Dożywotni: | >50000 godzin |
|---|---|
| Gwarancja na oświetlenie LED: | 3 lata |
| Tryb pracy: | Czujnik PIR i sterowanie oświetleniem |
IP66 High Power Solar Street Light 150 wat 200 wat 400 wat 6000k z baterią
| DOPROWADZIŁO: | Chipy Bridgelux3030 |
|---|---|
| Akumulator LiFePO4: | 18AH-54AH 12,8V |
| Panel słoneczny: | Wysokowydajny krzem monokrystaliczny |
50000h Życie SMD 486.5X151.2X88mm 50 Watt LED Street Light wodoodporna IP65 o dużej mocy
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
All In One High Power Street Light 200w 300w 400w Zintegrowany system paneli słonecznych LiFePO4
| Nazwa produktu: | ABS wszystko w jednym słonecznym świetle ulicznym |
|---|---|
| Moc LED: | 200W/300W/400W |
| CCT(K): | 3000 K ~ 3500 K (ciepły biały)/6000 K-6500 K (zimny biały) |
Aluminium IP65 Zewnętrzne wodoodporne światło słoneczne 60w Led Flood Light
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 10200 |

