Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 50w waterproof led projector lamp ] mecz 20 produkty.
Projektor P65 o mocy 400W, ciepły biały naświetlacz solarny
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | DOPROWADZIŁO |
Przeciwwybuchowe IK08 Electric EK03 Zewnętrzne reflektory LED Wysoka wydajność 100-110 lm / W
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 100-110 lm/W |
| Moc: | 30W/50W/100W/150W/200W |
Zewnętrzna solarna lampa powodziowa LED 50W 100W 200W 300W 400W 500W
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 130lm/W |
| Moc: | 200 W |
KCD Garden 50W 100W 150W 200W 300W 250lm/w SMD 3030 Projektor wodoodporny Nowoczesna elektryczna lampa uliczna LED światła uliczne
| Miejsce pochodzenia: | Miejsce pochodzenia Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Wnioski: | droga, na zewnątrz |
| Temperatura barwowa: | 3000-6500 tys |
100 W 150 W 200 W LED Solar Outdoor Flood Lights Projektor montowany na ziemi Light Builders
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło zewnętrzne z czujnikiem ruchu |
|---|---|
| Moc: | 50W/100W/200W/300W |
| Słowo kluczowe: | Zewnętrzne wodoodporne światła przeciwpowodziowe DC |
Bezpieczeństwo Wodoodporny Ip65 200 Watt Led Flood Light Solar
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | DOPROWADZIŁO |
Panel mono IP67 Projektor światło słoneczne czujnik światło napędowe światło napędowe 5000 Lumen 100w
| Lekki typ: | dioda słoneczna |
|---|---|
| Władza: | 60w/100w/150w/200w/300w/400w/500w |
| napięcie: | prąd stały 6 V |
Ra70 2700k Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
| Zastosowanie: | KRAJOBRAZ |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| CCT: | 2700-6500K |
Oświetlenie odblaskowe słoneczne o niższej cenie Projektor zewnętrzny Światło powodziowe Led Remote Control Światło wodoodporne 40W 60W 120W
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodziowe |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Czas ładowania: | 6-8h |
Aluminiowe obudowy światła słoneczne Światła świetlne Światło 160Lm/W 6V
| Materiał powłoki: | wysokiej jakości aluminiowa obudowa |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700-6500K |
| Pozycja: | Zewnętrzne światło powodziowe LED Smd |

