Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 10000 lumen portable led work light ] mecz 4 produkty.
10000 lumenów Wielofunkcyjne przenośne światło robocze LED składane wodoodporne
| Temperatura koloru: | 2700-6500K |
|---|---|
| Emitujący Kolor: | Zimna biel |
| Moc: | 30W |
20000 Lumenów Przenośna lampa robocza LED z możliwością ładowania 200lm/w Kąt 270°
| Nazwa produktu: | Przenośne światło robocze LED |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Świetlny: | 200lm/W |
Światło robocze LED 100W Wodoodporny przenośny obóz wędkarski z regulacją IP65
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc: | 100 W |
| Rodzaj lampy: | Przenośne światło robocze LED |
SMD IP65 wodoodporny wysokiej jasności zewnętrzny ogród Stadion sportowy Smart Ultra Slim 20w 30w 50w 100w 200w światło powodziowe
| Nazwa produktu: | IK03-E2 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| THD: | <12% |
1

