Wypuszczona aluminiowa zewnętrzna wodoodporna 100w światło słoneczne LED
Zewnętrzne wodoodporne światło słoneczne LED
,Zdalnie sterowane światło słoneczne LED
,Wlewane światło słoneczne LED
100 Watt LED Flood Light Słoneczne Wysokiej Lumeny wodoodporne zewnętrzne światła LED Energia słoneczna
| Model | Wielkość | Władza | Przepływ światła | PF | SPD | Ra |
| KCD TK03-100 | 119.5*114.5*41mm | 100 W | 170lm/W | > 0.9 | >2KV | > 80 |
| KCD TK03-200 | 172*201*41 mm | 200 W | 170lm/W | > 0.9 | >2KV | > 80 |
| KCD TK03-300 | 211.5*251.5*41mm | 300 W | 170lm/W | > 0.9 | > 3KV | > 80 |
| KCD TK03-500 | 241.5*281.5*41mm | 500 W | 170lm/W | > 0.9 | > 6KV | > 80 |

Światło podmuchowe Opis ogólny:
| TYPU OŚWIETLENIA | Oświetlenie LED |
| Włókno wejściowe | AC85-265V |
| Rozmiar produktu | Proszę o szczegóły |
| Częstotliwość | 50 Hz-60 Hz |
| Materiały mieszkaniowe | Aluminium |
| WATT | 20W- 200W |
| ODPOWIEDZIENIE powierzchni | Wykorzystanie urządzeń do spryskiwania |
| Źródło światła | LED |
| ŚWIETŁOŚCI | 110LM/W lub na zamówienie |
| Typ silnika lekkiego | CHIPY LUB MODULY LED, 1-6 części |
| Wskaźnik mocy | > 0.9 |
| CHIP BRAND | Międzynarodowa znana marka |
| Znak kierowcy | Międzynarodowa znana marka |
| Wymagania w odniesieniu do: | 3000-6500K |
| Wymagania dotyczące temperatury | -20oC do 50oC |
| OCHRONA przed wtargnięciem | IP65 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| GARANTYJNA | 2/3/5 LATA lub na zamówienie |
Uwaga: Wszystkie światła uliczne mogą być wytwarzane z światła ulicznego słonecznego, jeśli potrzebujesz.






Zastosowanie:
1. Odnowa oświetlenia parkingu LED, odnowa oświetlenia pudełka sklepowego LED, odnowa oświetlenia LED.
2Oświetlenie stadionu.
3Światła reflektorów, oświetlenie parkingu.
4Stacja benzynowa, centrum konferencyjne.
5Dziedziń, kwadratowe oświetlenie, kwadratowy port.
6Przed zewnętrznymi drzwiami.

Zalety przedsiębiorstwa:
1Z 10 letnim doświadczeniem w produkcji świateł LED.
2Mamy patenty na własne produkty.
3Obecnie zaprojektowano ponad 40 produktów.
4Posiadają grupę profesjonalnych urządzeń produkcyjnych LED, doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, dobrze wyszkolonych pracowników linii montażowej i doskonały zespół sprzedaży.
5Istniejące standardowe budynki fabryczne firmy mają powierzchnię prawie 5000 metrów kwadratowych i zatrudniają ponad 100 pracowników.
Częste pytania:
Pytanie 1: Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
O: Nasza minimalna ilość zamówienia wynosi 10 sztuk, a próbki zajmą 3-5 dni. Produkcja masowa wymaga 1-2 tygodni dla zamówień przekraczających jeden kontener.
Pytanie 2: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
Odpowiedź: Jesteśmy fabryką o wysokiej zdolności produkcyjnej i gamie produktów z energii słonecznej w Chinach.
P3: Czy macie minimalny limit ilości zamówienia na lampy słoneczne?
A: Minimalna ilość zamówienia wynosi 10 sztuk, a 1 próbkę można dostarczyć do kontroli.
Pytanie 4: A twoja gwarancja?
O: Gwarantujemy naszym klientom 3-5 lat gwarancji. W okresie gwarancji, jeśli wystąpi problem jakości, zastąpiemy nowy system za darmo.
Pytanie 5: Jak wysyłasz towary i jak długo potrwa ich przywóz?
Odpowiedź: Próbki są wysyłane za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx, TNT itp. Zazwyczaj przybycie trwa 3-5 dni.
Pytanie 6: Jaka jest jakość produktów?
Odpowiedź: Nasze produkty są wysokiej jakości, nigdy nie znikają i są bardziej odporne na korozję, wodę i rdza.
Pytanie 7: Jak zamówić pańskie produkty?
A: Po pierwsze, najpierw daj nam znać swoje wymagania zakupu i potrzeby zastosowania. Po drugie, zrobimy cytat zgodnie z Twoimi wymaganiami lub naszymi sugestiami.Musisz potwierdzić próbki i zapłacić depozyt, a następnie formalnie kupićA potem zaaranżujemy produkcję produktów, których potrzebujesz.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.